Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Garant doporučuje :

Hlavní výhody produktu

  • přírodní dekorace
  • estetický efekt
  • dlouhá trvanlivost


Makronka vlevo
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Dodejte své práci květinový nádech! Zde jsou jedlé okvětní lístky s fialovým nádechem, které jsou ideální pro zdobení a přidání nádechu elegance do jakéhokoli druhu přípravy. Ideální pro sladké nebo slané kreace.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 g

Složení produktu

Fialové květy slézu.

Alergeny arašídy, lepek, mléko, skořápkové plody, sója

Země původu

Itálie

Další informace

Barva fialová
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenze

Nebylo jich mnoho, ale jinak pěkná barva
jsou pěkné
Velmi spokojena
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Jedlé květy plátky růží 20g 100% přírodní

Jedlé květy plátky růží. Balení 20 g.

173 Kč
865 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlé květy mix 10g 100% přírodní

Jedlé květy mix. Balení 10 g.

181 Kč
1810 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Nitky sušeného chili 20g 100% přírodní

Nitky sušeného chilli. Balení 20 g.

179 Kč
895 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlé květy slunečnice 15g 100% přírodní

Jedlé květy slunečníce. Balení 15 g.

174 Kč
1160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks